תפריט יצירת קשר התקשר

השכרת סאב מוגבר TLA 2X18inch 4500W

השכרת סאב מוגבר TLA 2X18inch 4500W
4500WATT הספק אדיר
מגיע עם גלגלים
מגיע עם כיסוי
סאב מוגבר אקטיבי (ללא צורך במגבר!)
2 אלמנטים מסוג 2×18″ LF Driver
עצמת SPL מקסימלית של 145dB
משקל 72KG
טווח תדרים בין 34Hz-120Hz
אפשרות לקביעת נקודת ה-crossover
כניסות ויציאות Speakon NL4
מחיר: 480 ₪

השכרת סאב אקטיבי כפול 4500W RMS‏ "18 TLA/BNC אנחנו מהבודדים בארץ שמשכירים מוצר זה! - ניתן לאסוף מראש העין - המחיר לעד 24 שעות - חייגו עכשיו! השכרת ציוד מתאפשרת אך ורק עם תשלום מראש ומסגרת בכרטיס אשראי. 


על סאב אקטיבי כפול 4500W RMS‏ "18 TLA/BNC

 

סאבוופר כפול אקטיבי הוא מכשיר שמע רב עוצמה שנועד לשפר את שחזור הקול בתדר נמוך במערכות שמע. דגם "18 TLA/BNC" שהזכרת תוכנן במיוחד לספק ביצועים יוצאי דופן עם הספק של 4500W RMS.

עם תצורה אקטיבית כפולה, סאב וופר זה כולל מגברים מובנים עבור כל דרייבר בודד, ומבטל את הצורך בהגברה חיצונית. עיצוב זה מבטיח יעילות מרבית ומאפשר שליטה רבה יותר על ביצועי הסאב.

הסאבוופר "18 TLA/BNC" כולל דרייבר בגודל 18 אינץ', אשר מותאם להתמודד עם טווח התדרים הנמוכים בדיוק. הגודל הגדול של הדרייבר מאפשר תגובת בס עמוקה יותר ורמות לחץ קול מוגברות.

מצויד במחברי TLA/BNC, סאב וופר זה מציע אפשרויות קישוריות מגוונות. טכנולוגיית TLA (Time-Lock Architecture) מבטיחה שחזור צליל מדויק על ידי יישור הסאב וופר עם הרמקולים הראשיים, תוך ביטול כל בעיות פאזה פוטנציאליות. מחברי BNC (Bayonet Neill–Concelman) מספקים חיבורים בטוחים ואמינים, ומפחיתים את הסיכוי לאובדן אות או הפרעות.

דירוג ההספק של 4500W RMS מסמל את יכולת טיפול הכוח המתמשך של סאב וופר זה. תפוקת הספק גבוהה זו מאפשרת ביצועים דינאמיים ומשפיעים בתדר נמוך, המסוגלים למלא אפילו חללים גדולים עם בס עמוק.

בין אם אתה חובב מוזיקה, DJ או מהנדס סאונד מקצועי, הסאב האקטיבי הכפול "18 TLA/BNC" עם העוצמה יוצאת הדופן והתכונות המתקדמות שלו ללא ספק ישפר את חווית השמע שלך ויחיה את מערכת הסאונד שלך.

שימו לב שמפרטים ותכונות עשויים להשתנות בין יצרנים ודגמים שונים. מומלץ תמיד לעיין בתיעוד המוצר הספציפי או להתייעץ עם מומחה שמע מקצועי לקבלת מידע מדויק ומפורט על כל ציוד שמע.

יש לך שאלה לגבי השכרת סאב מוגבר TLA 2X18inch 4500W? רוצה לדעת עוד פרטים?

סאונד סנטר -החברה הגדולה בישראל להשכרת ציוד הגברה