תפריט יצירת קשר התקשר

השכרת רמקול מוגבר BOSE F1

השכרת רמקול מוגבר BOSE F1
רמקול Bose F1 Model 812 Flexible Array loudspeaker
רמקול נייד ועצמאי עם מגבר מובנה 1000 וואט
שמונה מנהלי התקנים בעלי תפוקה גבוהה
סאבופר בעל עוצמה גבוהה בגודל 12 אינץ ’.
מחיר: 250 ₪

בלעדי! אנחנו היחידים בארץ שמשכירים רמקול מוגבר זה! עלות השכרה ל-24 שעות 250+ מע"מ.

דגם 812 הוא רמקול רב תכליתי וחזק המציע איכות צליל וכיסוי יוצאי דופן. עוצב עבור יישומי סאונד חי, רמקול זה מתאים למגוון רחב של אירועים, מקונצרטים והופעות DJ ועד מצגות ארגוניות ושירותי פולחן.

אחד המאפיינים הבולטים של Bose F1 דגם 812 הוא דפוס הכיסוי האנכי הגמיש שלו. זה מאפשר לך להתאים את הכיסוי של הדובר כך שיתאים למקום ולגודל הקהל. עם ארבע דפוסי כיסוי שונים לבחירה (צר, בינוני, רחב וטווח מלא), אתה יכול בקלות להתאים את פיזור הצליל כדי לספק איכות צליל ובהירות אופטימלית בכל סביבה.

ה-F1 דגם 812 כולל גם עיצוב ייחודי הכולל מערך גמיש משולב. מערך זה מורכב משמונה דרייברים בעלי תפוקה גבוהה, כל אחד מהם מותקן על מוליך גל שהונדס במיוחד. מוליך הגל יוצר כיסוי עקבי ואחיד על פני כל אזור ההאזנה, ומבטיח שכולם בקהל יקבלו את אותה חווית סאונד באיכות גבוהה.

בנוסף ליכולות האודיו המרשימות שלו, ה-F1 דגם 812 תוכנן גם תוך מחשבה על ניידות וקלות שימוש. הרמקול קל משקל וקל להובלה, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור תקליטנים ניידים, מוזיקאים מטיילים וחברות הפקת אירועים. הוא כולל מארז קשוח שבנוי כדי לעמוד בקשיים של שימוש בכביש.

ה-F1 דגם 812 מציע גם מגוון אפשרויות קישוריות, כולל שתי כניסות XLR-1/4 אינץ' משולבות ויציאת XLR. זה מאפשר לך לחבר בקלות מיקרופונים, מכשירים או מקורות שמע אחרים לרמקול. יש לו גם מובנה -מגבר עם הספק של 1000 וואט, המבטיח שיש לך די והותר נפח ומרווח ראש לכל יישום סאונד חי.

בסך הכל, Bose F1 דגם 812 הוא רמקול איכותי ביותר המספק ביצועי צליל יוצאי דופן, צדדיות וקלות שימוש. בין אם אתה מוזיקאי מקצועי, מהנדס סאונד או מארגן אירועים, הרמקול הזה הוא כלי אמין וחזק שיעלה את חווית הסאונד החי שלך.

יש לך שאלה לגבי השכרת רמקול מוגבר BOSE F1 ? רוצה לדעת עוד פרטים?

סאונד סנטר -החברה הגדולה בישראל להשכרת ציוד הגברה