תפריט יצירת קשר התקשר

קניה בטוחה

קניה בטוחה

מהי קנייה בטוחה?

בעידן הטכנולוגי כיום הקניות שלנו אט אט עוברות להיעשות באינטרנט משלל סיבות.רבים מהאתרים/חברות מציעים את שירותיהם דרך האינטרנט. ברוב המקרים המחירים באינטרנט זולים מהחנויות הרגילות משלל סיבות. קנייה באינטרנט היא כיום הנכונה יותר, החכמה יותר והמהירה יותר וגם המוצר מגיע עד אליכם. האינטרנט הוא חלק מהשגרה היום יומית שלנו. אנחנו גולשים בו בבית, בעבודה מכל סוגי המכשירים השונים: מחשב נייד, מחשב נייד, מחשב כף יד, סמארטפונים וכו'. אם בעבר היה נהוג לקנות רק דברים ספיצפיים מהאינטרנט, היום קונים כל דבר מכל מקום בעולם. היות ואנו מוסרים פרטים אישיים אלינו בעת רכישה באינטרנט, חשוב לבדוק היטב שהאתר ממנו קונים הוא אמין ומאובטח. בשל ההתפתחוית הטכנולוגית האחרונות, קנייה באינטרנט נחשבת בטוחה מאוד עקב האמצעים הרבים בהם נוקטים אתרים לשמירת הפרטיות של הגולש בהם.

חנויות אינטרנטיות פורשות בפנינו מגוון רחב של מוצרים המגיעים עד לבית. לאחר שגלשנו ובחרנו את המוצר שנחוץ לנו נמסור את הפרטים הבאים: שם, כתובת, מספר ת.ז ופרטי כרטיס אשראי.השיטה הנפוצה ביותר לתשלום במרבית אתרי האינטרנט היא תשלום בכרטיס אשראי. אמצעי תשלום זה בדרך כלל נוח גם מבחינת הלקוח ומאפשר פריסת תשלומים כאשר מדובר במוצרים בעלי עלות גבוהה כמו מוצרי אלקטרוניקה וסאונד. חנות אינטרנטית מאובטחת היא חנות שנוקטת באמצעים המונעים ניצול לרעה של הפרטים האישים שנמסרו על ידי הגולש על ידי גורם שלישי.

כיצד אבטחה של אתר מתבצעת בפועל?

שרתי האבטחה המתקדמים של אתרי אינטרנט מצפינים את המידע שנקלט באתר ואוצרים אותו. שם הלקוח, תעודת הזהות ומספר כרטיס האשראי אותם מקליד הלקוח מועברים לאחר שהם עוברים הצפנה. לאתר אינטרנט מאובטח יש שימוש בפרוטוקול הנקרא פרוטוקול SSL (Secure Socket layer). אם כן, תוכנה זאת מבטיח כי הפרטים שהקלדת לתוך טופס ההזמנה באתר לא ינוצלו לרעה ולא ידלפו החוצה. המידע עובר דרך רשת האינטרנט בצורת קוד אשר מפוענח רק כאשר המידע מגיע לחברה ממנה הזמנת את המוצר.פרוטוקול SSL   קיים במספר רמות הצפנה: ככל שזו יותר גבוהה כך נעשה קשה יותר לפרוץ את קוד ההצפנה וכך לעשות שימוש לרעה בפרטיו החסויים של הגולש. אתרנו משתמש ברמות ההצפנה הגבוהות ביותר בתחום.

לחנויות האינטרנט יש אינטרס ברור לנקוט בכל האמצעים הקיימים על מנת לוודא קנייה בטוחה ללקוח, וזאת בכדי שהרוכשים ייהנו מהקנייה ויחזרו לרכוש דרכן. באתרים מאובטחים תוכל לזהות אייקון המצביע על כך שהאתר משתמש בשרת אבטחת מידע. לאחר שקיבלתם את המידע על אתרים מאובטחים, נאחל  לכם קנייה טובה ובטוחה!

סאונד סנטר -החברה הגדולה בישראל להשכרת ציוד הגברה