תפריט יצירת קשר התקשר

תקנון האתר

תקנון האתר

הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך באתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לבין "סאונד סנטר"

עקב כך, הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון. גלישה באתר ו/או רכישת מוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי התקנון!  

2.1. "סאונד סנטר" מאפשרת לך הלקוח לרכוש ציוד הגברה בידוריות , קריוקי וכו' באמצעות האתר, בדרך נוחה, מהירה, קלה ובמחירים הזולים בארץ ממיטב היבואנים  והיצרנים בארץ.
2.2. כדי לבצע הזמנה של מוצר יש למלא את כל  שדות החובה, כדי שההזמנה תבוצע במהירות וללא תקלות, יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה בצורה תקינה.
2.3. כל המחירים באתר כוללים מע"מ.
2.4. המחירים והמבצעים באתר עד גמר המלאי ו/או ניתנים לשינוי ע"י "סאונד סנטר" ללא מתן הודעה מוקדמת לגולש.
 


אספקת המוצרים ותשלום עבורם

 3.1 ניתן לקבל במשלוח כל מוצר הנרכש על ידך באתר לכתובת בישראל שהקלדת בעת מילוי פרטיך, תוך 9 ימי עסקים,  ממחרת יום ביצוע ההזמנה, אלא אם כן נכתב אחרת בעת ביצוע ההזמנהׁׂ.(כדוגמת משלוח בדואר רשום).
3.2 אספקת המוצרים הנרכשים באתר תעשה ע"י  "סאונד סנטר" או שליח מטעמה או ע"י חברת שליחויות חיצונית, כמו כן יש אפשרות ללקוח לאסוף את המוצר בעצמו (בתאום מראש).
3.3.זמני אספקת המוצרים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי עסקים הם ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי,שבת, ערבי חג וימי חג).
3.4. אספקת המוצרים מותנית בזמינותם במלאי החנות/היצרן/היבואן.במידה והוזמן מוצר אשר אזל מהמלאי, "סאונד סנטר" תודיע ללקוח על ביטול ההזמנה או יסופק מוצר תואם/חלופי הכל  לפי בחירת הלקוח!
 


 

ביטול עסקה  

1. ביטול עסקה, לפני שנשלחה ,אך שולמה בכרטיס אשראי תהיה כרוכה בעלות דמי ביטול של 4 אחוז בגין הוצאות סליקת אשראי.
2. ביטול הזמנה לאחר שנשלחה יהיה כרוך בדמי טיפול בסך 10% מערך ההזמנה או 50 ש"ח , הגבוה מבינהם + עלות משלוח.
 החזרת מוצרים

התחרטת? רוצה להחזיר את המוצר? אין בעיה! ניתן להחזיר כל מוצר כאשר הינו שלם,לא נפתח כלל,  ובאריזתו המקורית תוך 14 יום. התמורה תזוכה בכרטיס האשראי או תשלח המחאה בערכו המלא של המוצר המוחזר,למעט דמי המשלוח המקוריים ששולמו,ובניכוי עמלת אשראי(במידה ושולם באשראי).
 חשוב להדגיש

המוצרים המוחזרים יצטרכו להגיע אל "סאונד סנטר", כאשר הוצאות המשלוח אל "סאונד סנטר" יחולו על הקונה.

* אם קיבלת במקרה מוצר תקול, אנא צור קשר לקבלת טיפול מהיר במיוחד.

 


הצהרת פרטיות 

7.1 על מנת להשלים את הקנייה ,על הלקוח למסור את פרטיו האישיים, שם, שם חברה מס תעודת זהות ו/או ח.פ, כתובתו כתובת הדוא"ל ומספר כרטיס האשראי שברשותו, מובהר כי כל הפרטים הנמסרים מועברים אלינו כשהם מוצפנים ומאובטחים בתקן המחמיר ביותר SSL ,אנו זקוקים לפרטים אלו כדי להשלים את הליך הקנייה לצורך משלוח הפריטים וחיוב כרטיס האשראי אנו מתחייבים שלא להעבירם לצד שלישי , להוציא חברת האשראי.
 


אחריות מוצרים
 

8.1 .  חברת  ''סאונד סנטר" ( להלן  "החברה" ) אחראית כלפי הלקוח לפעולתו התקינה של המוצר במידה והשימוש בו נעשה בתנאים רגילים, לתקופה הנקובה - להלן - תקופת האחריות (שאורכה הוא 12 חודשים,מלבד מוצרים מסויימים המגיעים עם אחריות יבואן למשך 36 חודשים) בהתאם לסוג המוצר. עם זאת, האחריות לכל סוג מוצר לתנאיה הספציפיים הינה תלוית יצרן/יבואן. תקופת האחריות מתחילה ביום הרכישה.
8.2. בתקופת האחריות יתקן נותן האחריות  ו/או יחליף, ללא תשלום, מוצר שיראה לנותן האחריות פגום ואשר לפי שיקול דעתה בלבד. נפגע עקב עבודה לקויה בתנאי שימוש רגילים ו/או שקיים פגם בייצורו. האחריות במעבדת היבואן בלבד. 
8.3. במידה ולא קיים המוצר או נפסק ייצורו ייתן נותן האחריות מוצר אחר שווה ערך בביצועיו (בטווח של 10% ) למוצר הפגום.  
8.4. באחריותו של נותן האחריות לספק את אותם חלפים הנדרשים, לדעת נותן האחריות, להפעלת המוצר בתנאי השימוש הרגילים.  
8.5. אחריות נותן האחריות היא כלפי הלקוח ששמו מצוין בתעודת האחריות ובחשבונית הלקוח ואינה ניתנת להעברה לצד שלישי. אחריות תינתן רק בצירוף חשבונית רכישה.  
8.6.    מוצר שנראה כי אינו פועל כראוי יימסר למעבדת התיקונים/שירות לקוחות של נותן האחריות שהוא ארוז בצורה שתבטיח מניעת נזק ע"י הלקוח, וישלח כשהוא מבוטח בשוויו המלא על חשבון השולח בצירוף תעודת אחריות וחשבונית המהווה הוכחת רכישה. הבדיקה של המוצר ותיקונו יכול להמשך עד 20 ימי עסקים, אך נותן האחריות יעשה כל מאמץ בכדי לתקן את המוצר בהקדם האפשרי.  
8.7  עלות משלוח המוצר לתיקון ואיסוף המוצר לאחר התיקון  מעולם הקריוקי באחריותו ועל חשבונו של הלקוח מקרים בהם לא תחול האחריות:
9.1.  הסרת מדבקת האחריות של המוצר או קריעתה.
9.2.  המוצר נפגע כתוצאה משימוש שאיננו תואם את הוראות ההפעלה ו/או משימוש לא נכון במוצר ו/או מתאונה ו/או מכוח עליון לרבות רעידת אדמה, שריפה, ברק, מלחמה, נפילה, מים ומקרים נוספים עליהם אין לחברה שליטה.
9.3  המוצר נפגע משיבוש כלשהו ברשת החשמל או הפרעה כלשהי ברציפות אספקת החשמל, שיבוש או הפרעה ברשת הטלפון, חיבור לא תקין של המוצר לרשת החשמל לרבות כבל מתח שלא סופק  ע"י החברה ו/או שקע חשמלי לא תקין, חוסר שימוש בהארקה, או פגיעה שמקורה במכשיר     חשמלי אחר המחובר ישירות או בעקיפין למוצר.
9.4 בוצע תיקון ו/או שינוי כלשהו בציוד, שלא ע"י מעבדות נותן האחריות לרבות הרכבת חלקי הציוד או מספר מוצרים יחדיו ובכל מקרה של שילוב/חיבור לא מתאים ו/או לא נאות ו/או  לא מקצועי של מוצר/י נותן האחריות בינם לבין עצמם או של מוצרי נותן האחריות ומוצרים אחרים מהסכם הרכישה שבוצע. 
9.5 המוצר נפגע כתוצאה מהזנחה או רשלנות לרבות לכלוך או זיהום מכל סוג  שהוא.
9.6 החברה לא תהיה אחראית לכל נזק או הפסד לרבות נזק לגוף. ו/או לציוד, שייגרם כתוצאה מהשימוש בציוד או כתוצאה מפעולה לא תקינה של ציוד, אלא אך ורק לתיקונו ו/או החלפתו בכפוף לתנאים המפורטים לעיל. 

אנו מאחלים לכם חווית קניה נעימה ונכונה ושימוש מהנה באתר!  

סאונד סנטר -החברה הגדולה בישראל להשכרת ציוד הגברה