תפריט יצירת קשר התקשר

השכרת הגברה למסיבות טבע

השכרת ציוד הגברה למסיבת טבע חבילה S השכרת ציוד הגברה למסיבת טבע חבילה S מחיר: ₪450 השכרת ציוד הגברה למסיבת טבע חבילה XS השכרת ציוד הגברה למסיבת טבע חבילה XS מחיר: ₪350

מתכננים מסיבת טבע? מתכננים מסיבת טבע? מתכננים מסיבת טכנו? מתכננים יום הולדת בשטח פתוח? יש לנו את כל הפריטים כדי שהאירוע שלכם יהיה מושלם! צרו איתנו קשר.

מסיבות בטבע הן מסיבות במקומות סודיים המתרחשים במדבר, לפעמים בהרים, או בעמקים או אגמים. לפעמים חוקי, לפעמים לא - במסיבות של למעלה מ-50 איש מומלץ לעשות את המסיבות בצורה מסודרת ומאושרת.

בתחילת שנות ה-90 כשהרעיון התחיל, מסיבות אלו קודמו מספרי טלפונים ומאמרגנים. עכשיו זה לעתים קרובות טיק טוק/ אינסטגרם / טלגרם פייסבוק ועוד. יש מסיבות מאורגנות ויש מסיבות בהן יש מספר טלפון שמופעל ביום האירוע ע"י האחראי. אתה מתקשר למספר, יש לו מכונה קולית שאומרת לך את ההוראות. אתה בדרך כלל יודע את זה בסביבות 1 או 2 לפנות בוקר בליל המסיבה.

אתה הולך על הכביש בשעות הלילה המאוחריות או אפילו לפני הזריחה שעולה. אחרי זמן מה נסיעה אתה מגיע למסיבה. בדרך לפני הזריחה או בזמן הזריחה. אז החגיגה מתחילה.

 איזה סוג של אנשים מסיבות טבע מושכות?

האנשים שחיים את החיים האלה. בעיקר אלו ההיפים, הראסטות. אבל גם אנשים עם משפחות ועבודות רציניות. אנשים מביאים את הילדים שלהם למסיבה עם אוזניות לביטול רעשים ואוהלים.

"אבל מה שעושה סצנה זו משפחה. בסדר, אתה רוצה לרקוד לצלילי המוזיקה. אבל אתה גם רוצה לראות את החברים שלך, האנשים שריסקת איתם בפעם הקודמת. שיהיו בדיחות כל הלילה. גם אם אתה עייף, לא היה לך שבוע טוב. זה מחזיק אותך בחיים".

לְגַמרֵי. המארגנים מזמינים אמנים פסיכדליים שעושים אמנות בזמן שהמסיבות מתקיימות. בנוסף יש להם סדנאות, מדיטציה, עיסוי, אוכל ביתי בריא. אז יש לך אקרובטים ולהטוטנים, ועיצובים פסיכדליים על כל האוהלים.

 

סאונד סנטר -החברה הגדולה בישראל להשכרת ציוד הגברה