תפריט יצירת קשר התקשר

השכרת מסכי לד 2024

השכרת מסך טלוויזיה 43 אינץ השכרת מסך טלוויזיה 43 אינץ מחיר: ₪200 השכרת מסך טלוויזיה 50 אינץ השכרת מסך טלוויזיה 50 אינץ מחיר: ₪350 השכרת מסך טלוויזיה 65 אינץ' השכרת מסך טלוויזיה 65 אינץ' מחיר: ₪850 מבצע! השכרת מסך טלויזיה ענק 75 אינץ' ב-1199 ש מבצע! השכרת מסך טלויזיה ענק 75 אינץ' ב-1199 ש"ח בלבד מחיר: ₪1200 השכרת מסך לד 3 על 4 חייגו 051-599-8856 השכרת מסך לד 3 על 4 חייגו 051-599-8856 מחיר: ₪3800

מסכי LED לאירועים הם תצוגות וידאו גדולות המורכבות מאריחי LED המשמשים להצגת וידאו באיכות גבוהה, גרפיקה ואנימציות. הם משמשים בדרך כלל בקונצרטים, פסטיבלים, אירועי ספורט, אירועי חברה, כנסים ומפגשים גדולים אחרים שבהם מספר רב של אנשים צריך לצפות בתוכן. מסכי LED עדיפים על מסכי הקרנה מסורתיים מכיוון שהם מספקים בהירות, בהירות וניגודיות טובים יותר גם בסביבות בהירות. הם יכולים לשמש גם למטרות סטרימינג בשידור חי, מעורבות קהל אינטראקטיבית ומיתוג. עם העיצוב המודולרי והגמיש שלהם, מסכי LED ניתנים להתאמה אישית כך שיתאימו לכל גודל ודרישת אירוע.

מה חשוב לבדוק לפני הזמנת מסך לד לאירוע שלכם?

לפני הזמנת מסך לד לאירוע, חשוב לקחת בחשבון את הגורמים הבאים כדי לוודא שתקבלו את המוצר והשירות הטובים ביותר:

1. דרישות אירוע: הגורם הראשון והעיקרי הוא לשקול את דרישות האירוע כמו גודל, יחס רוחב-גובה, רזולוציה ומרחק צפייה. צריך לדעת את מספר הצופים המשוער, ואת סוג התוכן שיוצג על המסך כדי לקבוע את הגודל והרזולוציה המתאימים.

2. איכות ותחזוקה: חשוב לבדוק את איכות מסך ה-LED, כולל הבהירות, הניגודיות, דיוק הצבע וזוויות הצפייה. חשוב גם לדעת איזו תחזוקה נדרשת, כמו אחריות, ואיזה סוג תמיכה תינתן.

3. הגדרה ותמיכה: בדוק את זמן ההגדרה ואת תהליך ההתקנה כדי לוודא שהוא מתאים ללוח הזמנים של האירוע שלך. כמו כן, הקפד לבדוק את היענות הצוות, התמיכה והזמינות במקרה של בעיות טכניות או מקרי חירום.

4. תאימות וקישוריות: ודא שמסך ה-LED תואם למקור הווידאו שלך ושיש לו אפשרויות קישוריות נאותות כמו יציאות HDMI, DVI ו-UDP כדי למנוע בעיות תאימות.

5. הובלה ולוגיסטיקה: הבן את דרישות ההובלה והלוגיסטיקה, וקבל מושג לגבי העלות הכרוכה במשלוח מסך LED למקום האירוע.

6. תקציב: קבעו את התקציב שלכם והשוו אותו עם התמחור של מסך ה-LED. כמה גורמים כמו גודל, רזולוציה, מרחק ותצורה יכולים להגדיל את העלות, אז בדוק עם הספק שלך עבור אפשרויות סבירות.

על ידי התחשבות בכל הגורמים הללו, אתה יכול להבטיח שאתה מזמין את מסך ה-LED המתאים לאירוע שלך כדי לספק את חווית הצפייה הטובה ביותר לקהל שלך.


איך אני יודע איזה גודל של מסך לד אני צריך לאירוע שלי?
 

גודל מסך ה-LED שאתם צריכים לאירוע שלכם תלוי במספר גורמים כמו המקום הפנוי, מספר המשתתפים, מרחק הצפייה וסוג התוכן שתציגו. הנה כמה שלבים שיעזרו לך לקבוע איזה גודל מסך LED אתה צריך:

1. מדוד את השטח הפנוי: מדוד את הגובה והרוחב של השטח הפנוי למסך LED. שימו לב שאתם צריכים מספיק מקום למסך ולכל ציוד נוסף כמו מערכות סאונד ותאורה.

2. קבעו את מרחק הצפייה: מרחק הצפייה הוא המרחק בין המסך לצופה, והוא משפיע על גודל התמונה הנתפס. מרחק צפייה גדול יותר דורש גודל מסך גדול יותר. חלקו את המרחק למסך ב-4 כדי לקבוע את גובה המסך המינימלי המומלץ.

3. קחו בחשבון את מספר המשתתפים: מספר המשתתפים קובע את גודל המסך המינימלי המומלץ. גובה המסך המינימלי המומלץ עבור עד 50 משתתפים הוא 5 רגל, בעוד שגובה המסך המינימלי המומלץ עבור עד 100 משתתפים הוא 7.5 רגל.

4. קבעו את התוכן: סוגי תוכן שונים דורשים רזולוציות וגדלים שונים של מסך. לדוגמה, אם אתה מציג תוכן כבד טקסט, תצטרך רזולוציה גבוהה יותר וגודל מסך גדול יותר.

5. התייעצו עם מומחה: התייעצו עם מומחה במסכי לד לזיהוי גודל המסך והרזולוציה הנכונים לאירוע שלכם. הם יכולים לשקול את כל הגורמים שהוזכרו לעיל ולהמליץ על מסך LED הטוב ביותר שיתאים לצרכים שלך.

זכרו שבחירה בגודל מסך LED נכון היא קריטית להצלחת האירוע שלכם, שכן היא משפיעה על חווית הצפייה של המשתתף. תמיד עדיף ללכת על מסך גדול יותר מאשר מסך קטן יותר מכיוון שהוא מבטיח חווית צפייה טובה יותר למשתתפים שלך.

סאונד סנטר -החברה הגדולה בישראל להשכרת ציוד הגברה